Gözde International Hastaneleri Hakkında

Gözde Grup olarak 1996 yılında başladığımız sağlık yolculuğumuzda edindiğimiz tecrübeyi geleceğin teknolojisi ile birleştirerek sağlık sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getiriyoruz. Gözde Grup bünyesinde bulunan 3 hastanemiz ve 1 cerrahi tıp merkezimizle ileriye dönük uygulamalarla güvenilir ve uluslararası standartlarda sağlık hizmeti verme hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gözde Sağlık Grubu olarak deneyimli cerrahlarımız ve profesyonel sağlık ekibimizle ileri tanı ve tedavi yöntemlerini birleştirerek kaliteli sağlık hizmeti veriyoruz. Türkiye'nin kalbindeki hastanelerimiz ile her gün bir adım daha ileri gitmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sağlık, yapı, gastronomi ve ilaç üretimi gibi farklı alanlarda yakaladığımız başarılı çizgi ile sizlere daha iyi, sağlıklı ve konforlu bir yaşam sunma hedefiyle ve keyifle yolumuza devam ediyoruz. Tüm hastalarımızı gerçekten önemsiyoruz ve kaliteli sağlık hizmetlerini herkes için erişilebilir hale getirmeye çalışıyoruz.Misyonumuz

Sağlık, sağlığın fiziksel, ruhsal ve psikolojik boyutlarıyla bireysel ve toplumsal olarak iyi olma halidir. Kaliteli, nazik, saygılı, şeffaf ve eşitlikçi sağlık hizmeti almanın her bireyin hakkı olduğu anlayışıyla, her hastamız için kişiselleştirilmiş bir deneyim yaratmayı hedefliyoruz. Kaliteli ve modern sağlık hizmeti verme ilkesiyle, kusursuz hasta deneyimine ulaşmak için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kültürlerin, ırkların, cinsiyetlerin ve yeteneklerin zenginliğine inanıyoruz. Tüm kurumlarımızda çeşitliliği önemsiyoruz.

Vizyonumuz

Gözde International Hospitals olarak Obezite Cerrahisi, Estetik, Üroloji, Ortopedi, Jinekoloji, Nöroşirürji ve Saç Ekimi gibi çeşitli alanlarda ileri teknolojinin desteğiyle kaliteli sağlık hizmeti veriyoruz. Amacımız, sağlığın tüm unsurlarını ayrı ayrı inceleyerek sağlık sektörüne yenilikçi bir bakış açısı getirmektir. İhtiyaç duyduğunuz yüksek standartları karşılamak için yorulmadan çalışan ve çeşitlilikten güç alan, motivasyonu yüksek ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın!

Herhangi bir sorunuz varsa, bize mesaj göndermekten çekinmeyin. 24 saat içinde cevap vereceğiz!